0554 660 21 08 | Buca Bölgesinde Palet Bazında Forklift Kiralama Hizmeti Almak İçin Arayabilirsiniz 

Günlük ,Haftalık ,Aylık ,Yıllık Forklift Kiralama Hizmetlerimizde Vardır. Bu Tür Kiralama İçin Fiyat Alınız.

Buca forklift kiralama

Buca Forklift Kiralama

Buca forklift kiralama hizmetiniz, müşterilere günlük ve aylık olarak forklift kiralama imkanı sunmaktadır. Sunduğunuz hizmet operatörlü veya operatörsüz olarak gerçekleştirilebilmektedir. En geç 1 saat içinde geliyoruz. 


Hızlı ve Güvenilir Hizmet Buca Forklift olarak, Buca'nın her köşesine yarım saat gibi kısa bir sürede forklift kiralama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Uygun Maliyetli Çözümler ile Müşterilerimize uygun maliyetli premium hizmet sunarak işlerinizi kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürebilmenizi sağlıyoruz.

Buca forklift Kiralama Fiyatları

Buca bölgesinde buca forklift kiralama hizmeti almak başka ilçelerden gelecek forkliftlere göre daha uygun mağliyetli olur. Kiralama firmasını bucadan seçmeniz sizin cebinize yansıyacağı gibi bütçenizdende tasarruf etmenizi sağlar. Buca kiralık forklift denince aklan gelen firmamızın fiyat tablosu aşşağıdaki gibidir.

Fiyat Tablosu

1-10 palet arası indirme ücretleri 1500 - 2000 bin TL arasında ücretlendirilir.

10-20 palet arası forklift kiralama işleriniz 2000 - 3000 bin TL arasında ücretlendirilir. 

Operatörlü günlük forklift kiralama 8:00 - 17:00 saatleri arasında hizmetinin bedeli 10.000 bin TL gibi minumum ama maxsimum performans ücreti sekmentine girmektedir.Buca Forklift olarak, İzmir Buca'nın her köşesinde ve özellikle 29 Ekim Mahallesi forklift kiralama, Adatepe Mahallesi forklift kiralama, Akıncılar Mahallesi forklift kiralama, Atatürk Mahallesi forklift kiralama, Aydoğdu Mahallesi forklift kiralama, Barış Mahallesi forklift kiralama, Belenbaşı Mahallesi forklift kiralama, Buca Koop Mahallesi forklift kiralama, Cumhuriyet Mahallesi forklift kiralama, Çağdaş Mahallesi forklift kiralama, Çaldıran Mahallesi forklift kiralama, Çamlık Mahallesi forklift kiralama, Çamlıkule Mahallesi forklift kiralama, Çamlıpınar Mahallesi forklift kiralama, Dicle Mahallesi forklift kiralama, Doğancılar Mahallesi forklift kiralama, Dumlupınar Mahallesi forklift kiralama, Efeler Mahallesi forklift kiralama, Fırat Mahallesi forklift kiralama, Gaziler Mahallesi forklift kiralama, Göksu Mahallesi forklift kiralama, Güven Mahallesi forklift kiralama, Hürriyet Mahallesi forklift kiralama, İnkılap Mahallesi forklift kiralama, İnönü Mahallesi forklift kiralama, İzkent Mahallesi forklift kiralama, Karacaağaç Mahallesi forklift kiralama, Karanfil Mahallesi forklift kiralama, Kaynaklar Merkez Mahallesi forklift kiralama, Kırklar Mahallesi forklift kiralama, Kozağaç Mahallesi forklift kiralama, Kuruçeşme Mahallesi forklift kiralama, Laleli Mahallesi forklift kiralama, Menderes Mahallesi forklift kiralama, Murathan Mahallesi forklift kiralama, Mustafa Kemal Mahallesi forklift kiralama, Seyhan Mahallesi forklift kiralama, Şirinkapı Mahallesi forklift kiralama, Ufuk Mahallesi forklift kiralama, Vali Rahmi Bey Mahallesi forklift kiralama, Yaylacık Mahallesi forklift kiralama, Yenigün Mahallesi forklift kiralama, Yeşilbağlar Mahallesi forklift kiralama, Yıldız Mahallesi forklift kiralama, Yıldızlar Mahallesi forklift kiralama ve Yiğitler Mahallesi forklift kiralama bölgelerinde, hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli premium forklift kiralama hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. 

FİRMA YORUMLARI

Buca Forklift Kiralama Firmadaki çalışanlar çok ilgili. İstediğim makinayı istediğim saatte bana getirdiler ve çok ilgililerdi.

10 günlük bir kiralama yaptık makine hiç bozulmadı. makinayı getirdikleri zaman 10 dakika ufak eğitim verdiler.

Firma çok ilgili elinde olmayan makineyi sırf işimizi çözmek için buldu diğer makineler ile temin etti !. Kiralık Forklift İzmir.

Fabrikamızda 8 metre Forklift kiraladık çok ilgililerdi. İzmir kiralık forklift için bu firmayı seçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Adres : Seyhan Mah. Buca İzmir Forklift Kiralama

Tel : 0542 821 98 33 - 0507 840 04 64

E- Posta :  eminler@hotmail.com